תמונה על אבן בזלת

גם אתם תוכלו להקדיש , ליקרים ולאהובים שלכם,  תמונה על אבן בזלת עם הקדשה אישית ומקורית, היות שבעולם של היום ניתן להדפיס על כל משטח, תמונה.

 

תמונות של אבן בזלת, בהישג ידכם עוד השנה, לתת כמתנה לחגים , כהפתעה להורים או כהפתעה לחבר/ה אהוב/ה , שייעשו להם את השנה.

חגיגת אבני בזלת תמונות, היישר מהחנות הקטנה שלנו ,שנועדה להגשים לכם את הרצון, במציאת מתנה מקורית וייחודית , תמונות של אבן בזלת , כך שתוכלו לבחור כבר עתה .

 

תמונה על אבן בזלת לאהובים שלכם

סלע הבזלת, קשה ועשוי מגבישים, מרהיב ביופיו ומיוחד בצבעו השחור ולכן אנו יכולים להדפיס עליו כל תמונה, שתישלח אלינו בגודל המתאים למכונה, האיכות גבוהה ואל דאגה לא ניתן להוריד את הצבע מהתמונה.

אנו מציעים לכם לבחור תמונה ולהעביר אלינו להדפסה, כדי שנעצב לכם באהבה , תמונות של בזלת , הכל כך נחשקים כמתנות ייחודיות, אישיות ומרהיבות.

תוכלו לתת מתנה להורים, לסבים ולסבתות, לילדים האהובים שלכם או לבני זוג, תמונות על בזלת  אשר משרות עלינו תחושה מיוחדת ואוירה קסומה, כך שכל אחד ואחת היה שמח או שמחה לקבל כזו מתנה.

אבני בזלת תמונות , נראות יפות ומזכירות לנו אפילו את העבר הקסום,  נוכחות תמונה על בזלת, אטרקטיביות לכם, למשפחתכם, לבני זוגכם, או למי שחשוב לכם שיופיע בתמונה על אבן בזלת.

שמנו לעצמנו למטרה לעצב לכם תמונה על אבן בזלת שכה מרהיבה, לתמונות שתבחרו בעצמכם,  ישר מהמחשב או מהנייד.

אתם תבחרו , מה שנראה לכם להדפיס על אבן הבזלת וכמו כן, תוכלו להוסיף כיתוב מקורי ואישי לכל מתנה וגם לעצמכם , תוכלו לשלוח תמונה זוגית או משפחתית שלכם ואנו כבר נדאג להדפסתה על אבן הבזלת, כך שתוכלו לשמר את העבר ע”י תמונות אהובות שלכם ושל כל המשפחה.

לאחר שתבצעו את התשלום, תוכלו לקבל את המוצר הגמור, בדואר עם שליח או באיסוף עצמי.

המחירים כוללים כבר את המע”מ.

באתר שלנו , תוכלו לראות ולהתרשם מכל המוצרים שלנו שעומדים בתקן, איכותיים ועשויים מכל הלב והנשמה .

בחרתם, תמונה על בזלת, רגשתם!

Call Now Button
סל קניות 🛒
הסל שלך ריק 🙁
חזרה לאתר
0